Zonvakantie in:


Zoeken:

Land:
Regio:
Accommodatietype:
 

Plaats:Hochkrimml
Land:Oostenrijk
Streek:Zillertal Arena
Accommodatietype:CHA
Max. aantal personen:8
Prijs vanaf: € 1020.70
Waardering:8.9

EXTRA INFORMATIE

Latitude:47.23694
Longitude:12.13061
Huisdieren toegestaan:Nee
Roken toegestaan:Nee
Internet aanwezig:Nee
Zwembad aanwezig:Nee

OMSCHRIJVING

Genieten op 1700 meter hoogte in Hochkrimml (Silberleiten). Dit sfeervol ingerichte appartement Snowfall met balkon ligt op circa 1700 meter hoogte in Silberleiten, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Vanuit de woonkamer heb je een prachtig uitzicht op het berglandschap rond Gerlos en Konigsleiten, een uitzicht dat elk moment van de dag blijft verrassen. Het appartement biedt ruimte aan 8 personen en is ideaal voor gezinnen of een groep vrienden. De open keuken is volledig uitgerust en nodigt uit tot gezellig (na)tafelen. In de comfortabele zithoek kom je heerlijk tot rust na een actieve dag in de bergen. Extra ontspanning vind je in de prive wellnessruimte met Finse sauna, douche, wastafel en apart toilet. De slaapplaatsen zijn verdeeld over twee slaapkamers met tweepersoonsbed en een slaapkamer met een tweepersoonsbed en stapelbed. Daarnaast beschik je over twee parkeerplaatsen bij het appartement.
In de winter verblijf je midden in het uitgestrekte skigebied van de Zillertal Arena, met een gevarieerd aanbod aan blauwe, rode en zwarte pistes. De pistes bij de Plattenalm liggen op loopafstand van het appartement en staan in directe verbinding met Konigsleiten, vanwaar je mooie dagtochten kunt maken richting Gerlos en zelfs Zell am Ziller. Ook de skischool, skimateriaalverhuur en een gezellig bergrestaurant bevinden zich vlakbij. Dankzij de hoge ligging zijn de sneeuwcondities doorgaans uitstekend. Ook buiten het skien is er volop winterplezier. Langlaufers kunnen genieten van de fraaie hoogteloipes in Hochkrimml en s avonds zorgen de verlichte rodelbanen in de omgeving voor extra plezier. Er zijn zelfs 2x 2 persoons skilockers bij de lift beschikbaar, wat een luxe!

In de zomer is dit een heerlijke plek voor rust, natuur en actieve uitstapjes. De groene alpenweides en bergpanoramas nodigen uit tot wandelen en fietsen. Voor gezinnen is het themapark WasserWunderWelt een leuk en leerzaam uitje, vlak bij de indrukwekkende Krimmler Wasserfalle. Op warme dagen biedt het Durlaßboden stuwmeer verkoeling met mogelijkheden om te zwemmen en diverse watersporten te beoefenen. Voor oudere kinderen en tieners is er eveneens volop te beleven. In de regio vind je uitdagende mountainbikepaden, klimtuinen en outdoor activiteiten zoals klimmen en via ferratas (onder begeleiding). Ook een rit met de Pinzgauer Lokalbahn langs pittoreske bergdorpjes is een aanrader. 

Na een dag vol activiteiten is het telkens weer fijn thuiskomen in dit comfortabele appartement, waar ontspanning en genieten centraal staan. In elk seizoen.

UITGEBEREIDE INFORMATIE

Uitgebreide informatie over dit vakantiehuis kunt u vinden op de eigen website van de verhuurder.

Naar de Website

Terug naar overzichtspagina