Zonvakantie in:


Zoeken:

Land:
Regio:
Accommodatietype:
 

Plaats:Hochkrimml
Land:Oostenrijk
Streek:Zillertal Arena
Accommodatietype:CHA
Max. aantal personen:15
Prijs vanaf: € 1070.50
Waardering:8.9

EXTRA INFORMATIE

Latitude:47.23477
Longitude:12.14601
Huisdieren toegestaan:Nee
Roken toegestaan:Nee
Internet aanwezig:Nee
Zwembad aanwezig:Nee

OMSCHRIJVING

In Hochkrimml op de Duxeralm vindt je dit ruime, vrijstaande chalet met plaats voor 15 personen. Er is een ruime woonkamer met comfortabele zithoek en open haard. In de eethoek, uitgevoerd in typisch Oostenrijkse stijl, kun je heerlijk tafelen en daarna je reisgenoten uitdagen voor een gezellig spelletje. In de compleet ingerichte keuken zet je gemakkelijk een lekkere maaltijd in elkaar. Vanuit de woonkamer kom je op het ruime terras en kun je heerlijk genieten van het mooie uitzicht op de bergen. In de vijf slaapkamers ga je een heerlijke nachtrust tegemoet. Er zijn drie slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan een met eigen badkamer. Verder is er nog een slaapkamer met twee stapelbedden en op de zolderruimte zijn nog vijf slaapplaatsen te vinden. Er zijn drie badkamers in dit chalet, waarvan een met sauna. Hier kun je ontspannen na een actieve dag in de buitenlucht.

In de winter is dit een geweldige plek gelegen onderaan de piste. Je stapt vanuit het chalet zo in de stoeltjeslift of sleeplift. Hier vanuit kun je heerlijke tochten maken door het grote skigebied de Zillertal Arena. Er zijn vele kilometers piste voor zowel de beginnende als gevorderde skier of snowboarder. Ben je in een romantische bui? Stap eens in een arrenslee en maak een onvergetelijke rit naar de Krimmler watervallen. Na een heerlijke dag in de sneeuw steek je de kachelofen aan en ontspan je met z'n alle in het chalet.

In de zomer kom je hier helemaal tot rust hoog in de bergen. Vanuit Hochkrimml zijn er diverse mooie wandelingen en fietstochten te maken, met of zonder begeleiding van een gids die je alles weet te vertellen over de flora en fauna van het berglandschap. Of ga de uitdaging aan en ga klettern (klimmen) of maak een canyoning tocht! Voor een dag watersport en -pret kun je terecht bij het Durlaboden stuwmeer. In de zomer warmt het water op tot een comfortabele 21 graden. Je kunt er heerlijk zwemmen, roeien en zelfs surfen!


UITGEBEREIDE INFORMATIE

Uitgebreide informatie over dit vakantiehuis kunt u vinden op de eigen website van de verhuurder.

Naar de Website

Terug naar overzichtspagina